Головна <Статті < “Підводні камені” щодо медичного страхування для подорожжі

“Підводні камені” щодо медичного страхування для подорожжі

Як безпечно відпочити закордонном?

Зараз як ніколи актуальним є питання страхування вашої подорожі, щоб не втратити потім всі гроші. Тому у форматі питання/відповідь розглянемо детальніше  конкретні випадки

❓Чи можна оформити страхування, яке гарантує повне повернення коштів при неможливості поїхати❓

– Якщо казати чесно, то майже ні. Адже практично в кожній страховці є франшиза – 10-20%. Тобто та сума, яка не підлягає поверненню. Проте бувають виключенні та вам можуть запропонувати розширене страхування, тому обов’язково дивіться договір страхування та задавайте менеджеру конкретні питання, що вас цікавлять. Потрібно також переглядати, що являється страховими випадками. Наприклад, закриття кордонів чи карантин – це не страхові випадки.

Підводні каміні у страхуванні від невиїзду

  • 🤫 якщо з сім’ї не може поїхати хтось один, то страхова покриває витрати тільки на цю людину. Є тільки декілька варіантів страхових, які покривають витрати на всіх.
  • 🤫 варто звертати увагу на термін виписки страхування, за скільки днів до вильоту це можливо. Адже іноді є обмеження, що має бути не менше 10-14 днів.
  • 🤫 страховий поліс має бути виписано до моменту здачі тесту на ковід або поставленого іншого діагнозу, який потім стане страховим випадком.
  • 🤫 також потрібно зарання перевіряти, результати яких лабораторій приймає страхова

❓Що ж тоді робити, щоб не втратити кошти❓

Деякі оператори пропонують додаткові послуги, що дозволять вам у випадку неможливості поїхати в тур, перенести дати подорожі на нові. Детальніше ми розповімо кожному туристу при оформленні туру. І все ж таки страхування від невиїзду через Ковід ми зараз радимо кожному. Коштує воно не дорого – 350 грн за людину, але може потім врятувати значно більшу суму коштів.

❓Яке медичне страхування обрати та взагалі чи потрібне воно❓

Безумовно медичне страхування вам потрібне завжди для подорожі закордон, особливо зараз. Які є нюанси. Кожна страхова пропонує базові програми та розширенні. Різниця в тому, що вони включають різні страхові випадки.

❗️На що вам потрібно звертати увагу при виборі програми:❗️

  • 👉🏼базове страхування покриває лікування тільки при підтвердженому діагнозі та наявних симптомах, якщо раптом у туриста виявлено ковід, але немає симптомів, страхова не покриває обсервацію закордоном, під питанням буде навіть купівля нового авіаквитку для повернення додому.
  • 👉🏼базове страхування покриває вартість здачі тесту лише якщо він виявиться позитивним і призначено лікарем за певними симптомами
  • 👉🏼 базове страхування не покриває обсервацію контактних осіб

Висновок: базове страхування вам дійсно допоможе, якщо буде виявлене захворювання з симптомами і ви потребуватимете лікування. Враховуючи, що зараз багато безсимптомних випадків, краще звертати увагу на розширене страхування, особливо, коли ви плануєте подорож за більш дальніми напрямками.

Детальніше ми розповімо нашим туристам перед бронюванням туру.