Головна <Статті < Обсервація, карантин, тестування – відповіді на головні питання цього сезону

Обсервація, карантин, тестування – відповіді на головні питання цього сезону

Ми зібрали головні питання, які турбують всіх перед бронюванням туру і спробували коротко донести основну інформацію⠀

1. Що буде, якщо захворіти  перед самою поїздкою?

Ситуація дуже неприємна, розуміємо. Але летіти в цьому випадку ніяк не можно. Тому обов’язковим є страхування від невиїзду, що забезпечить вам повернення коштів у разі такої прикрої ситуації.

2. Чи потрібно проходити тест на Соvid перед поїздкою або в аеропорту?

Правильніше розглядати правила перетину кордону кожної країни, адже у всіх свої вимоги. У більшості популярних курортів в’їзд вільний, тест проходять тільки ті, в кого будуть виявленні симптоми. Але інформація змінюється, тому перед вашою подорожжю потрібно перевірити дані.⠀

3. Що буде, якщо виявлять захворювання на відпочинку?

Вас обов’язково ізолюють та будуть лікувати. Тому тут теж слід звертати увагу на страховий поліс, адже не всі страхові в повному обсязі покривають ваше перебування в лікарні та зворотній квиток додому. Всім нашим туристам ми допоможемо розібратися в данному питанні. Але рекомендуємо обирати розширене страхування.

4. Чи потрібно буде проходити обсервацію після повернення з відпочинку?

На одному з брифінгів Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сказав, що всі країни будуть поділені на 2 зони: червона та зелена. У червону входять країни з поганою епідеміологічною ситуацією, тобто ті, де більше 40хворих на 100 тис населення. А в зелену – якщо цей показник менше 40. Якщо ви приїжджаєте з країн, що входять в зелену зону, то для вас ніяких обмежень не буде. Але якщо приїдете з країн червоної зони, то вас чекає обсервація.

5. Які нові правила чекають нас під час польоту?

Принцип усюди один – зберігаємо дистанцію, миємо руки та вдягаємо маску. Кожна авіакомпанія викладає на сайті власні роз’яснення, але вам точно слід взяти необхідну кількість масок для перельоту, санітайзери і одноразові рукавички.