Головна <Статті < Новини туризму січень 2021

Новини туризму січень 2021

Кіпр з 1 березня відкриває кордони для українських туристів

Республіка Кіпр з 1 березня відкриває кордони для туристів з 56 країн. З негативним тестом на коронавірус і без проходження самоізоляції дозволять вʼїзд громадянам України, Євросоюзу, Великої Британії, Білорусі та низки інших країн.  

Другий ПЦР тест на Шрі-Ланці скасовано до 31.01.21

Міністерство регуляції роботи туризму скасовує другий ПЛР тест. Дана інформація стосується тільки для всіх прибуттів до 31/01/2021 включно. Тест буде робитися тільки після прильоту і на 12-14 день. На розсуд готельного лікаря може бути проведений додатковий тест. За необхідності, може бути назначений тест на 5-7 й день.  

США вводять карантин для всіх, хто прибуває в країну

З 26 січня прибуття в США можливо лише з тестом. А карантин залежить від штату, а точніше від міста куди летить пасажир і регулюється не президентом, а місцевими органами, різними службами (CDC, FSA ets). Прибувати через Європу і з Європи з 26 січня можна (але радимо почекати до 26)  

Грузія відновить регулярне авіасполучення з 1 лютого

“З 1 лютого ми прийняли рішення відновити регулярні рейси. Що означає, що всі авіакомпанії, що здійснюють регулярні рейси або нові компанії зможуть літати в Грузії з певною регулярністю”, – заявила міністр економіки та сталого розвитку країни Натія Турнаво. Допуск польотів відбудеться з урахуванням заходів безпеки і медичних протоколів, відзначила вона. “Також ми обговорюємо і визначимося на наступному тижні, як спростити в’їзд до Грузії для візитерів з різних країн”, – сказала Турнаво. Вона додала, що в першу чергу це торкнеться туристів з країн ЄС, Ізраїлю та Перської затоки.  

Індонезія продовжує заборону на в’їзд іноземних громадян до 8 лютого