Головна <Статті < Медичне страхування з покриттям Covid-19

Медичне страхування з покриттям Covid-19

Якщо ви плануєте подорож до іноземної країни, вам обов’язково знадобиться медична страховка. Наразі у більшості туристичних операторів у пакетні тури включено страхування від Covid-19, але здебільшого з мінімальним покриттям. Звертайте увагу, що саме включено у ваш пакет страхування, які ризики, яка страхова сума.

Що робити?

Якщо базова страховка вас не влаштовує, або ж ви самостийний мандрівник і вам потрібно оформити страховий поліс – звертайтесь до нас, ми пропонуємо 2 програми страхування, а також страхування фінансових ризиків.

   Програма “Standart”

базові медичні витрати в рамках покриття 30000 євро/дол, що включають деякі опції щодо інфікованих Covid-19:

 1. Тестування Застрахованої особи на CОVID-19 (в разі негативного результату, Застрахований оплачує тестування на COVID-19 самостійно).
 2. Амбулаторне / стаціонарне лікування COVID-19 хворого з наявністю симптомів захворювання – до 14 днів; без обсервації безсимптомних інфікованих.
 3. Організація і оплата медичної евакуації хворого Застрахованої особи.
 4. Витрати на зворотний квиток до місця постійного проживання для Застрахованої хворого CОVID-19 в разі, якщо він пропустив свій плановий рейс.

 Програма “PREMIUM”

базові опції програми, збільшене покриття 40000 евро/дол, плюс додатково опції щодо інфікованих Covid-19:

 1. Тестування при наявності симптомів Застрахованої особи + контактних членів сім’ї, зазначених у поліс.
 2. Контрольне тестування COVID-інфікованих (не більше 2 разів).
 3. Обсервацію сім’ї (застрахованих, зазначених в полісі): 50 дол.США / євро в день, до 14 днів на одну застраховану особу.
 4. Витрати на зворотний квиток усім Застрахованим в полісі.

 Програма “Страхування від невиїзду”

страхування фінансових ризиків, пов’язаних з CОVID-19 та неможливістю виїзду за кордон. Покриває наступні ризики:
 1. Заборона в’їзду в країну подорожі туриста внаслідок лабораторно-підтвердженого захворювання туриста на COVID19 – виплата вартості туристичної поїздки даного туриста.
 2. Скасування туристичної поїздки через лабораторно-підтвердженого захворювання COVID19 у туриста, який знаходиться на території України – виплата вартості туристичної поїздки даного туриста.
 3. У разі захворювання туриста COVID19 (лабораторно-підтвердженого) при перебуванні за кордоном – виплата в розмірі 10 000 грн.
Страхова сума 50000 грн, франшиза 10%. Оформлення можливе для громадян віком до 60 років, та для всіх країн, крім США та Італії.