Головна <Статті < КІПР планує приймати гостей з 1 березня

КІПР планує приймати гостей з 1 березня

Рада міністрів Кіпру оголосив про план відкриття кордонів, яке було заплановано на 1 березня

У березні всі пасажири, незалежно від категорії, повинні здавати тест, але по-різному.

  Вирішено, що країни ЄС будуть внесені в зелену групу. Країни ЄЕЗ – Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, а також Швейцарія потраплять в помаранчеву групу. Як розподілять інші країни, включаючи Росію, Україну, Білорусь, Великобританію, поки не вирішено. Для тих, хто прибуває в березні з Великобританії збережеться умова обов’язкового семиденного карантину в готелях Кіпру, як це відбувається зараз. Тепер по обмеженням для груп

🟢 Зелена.

Пасажири цієї групи після прибуття на Кіпр з 1 по 31 березня повинні здати тест. Витрати будуть покриватися Республікою Кіпр. З 1 квітня обмежень не буде.

🟠 Помаранчева.

Пасажири цієї групи повинні мати для в’їзду негативний тест, якому не більше 72 годин.

🔴 Червона (куди входить Україна).

Пасажири цієї групи повинні тестуватися двічі: до вильоту на Кіпр і по прильоту. Громадяни та резиденти Кіпру, які будуть в’їжджати з країн червоною групи, можуть пройти тільки один тест – після прибуття. Але в такому випадку вони повинні самоізолюватись відповідно до інструкцій МОЗ.

⚫ Сіра.

Пасажири з цих країн, крім громадян та резидентів Кіпру, а також громадян ЄС, можуть в’їхати тільки маючи спецдозвіл і негативний результат тесту, якому не більше 72 годин. Потім вони повинні самоізолюватись відповідно до інструкцій МОЗ.