Головна <Статті < Інструкція заповнення форми для подорожі до Греції

Інструкція заповнення форми для подорожі до Греції

Інструкція щодо заповнення PLF-форми для в’їзду в Грецію.

Дану форму потрібно заповнювати не пізніше, ніж за 24 години до перетину кордону, якомога раніше. Форму можна заповнювати одну на заявку, або одну на сім’ю. Для заповнення потрібно зареєструвати мейл, через який буде проходити вся комунікація і на який згодом буде отримано файл з готовою формою з QR-кодом. Файл приходить в ніч перед вильотом, по практиці в 00: 02-00: 05 дня вильоту. Підтвердження про те, що форма була заповнена приходить на мейл відразу після заповнення. Ну що ж, відкриваємо сайт  https://travel.gov.gr/#/user/login  

Крок 1. Потрібно зареєструвати свій мейл

Для реєстрації вкажіть e-mail до якого у вас є доступ і придумайте пароль, що містить не менше 6 символів

   

Крок 2. Створіть нову форму

В особистому кабінеті виберіть опцію New PLF і відзначте всі «галочки»: що ви ознайомлені з протоколом для в’їжджають в Грецію, готові надати коректну і достовірну інформацію і підтверджуєте. Тут також є пункт про те, що ви заповнюєте форму не тільки для себе, але і для членів своєї родини.

   

Крок 3. Заповніть основну інформацію

Виберіть вид транспорту, яким ви скористаєтеся для в’їзду в Грецію: наземний (Ground), повітряний (Aircraft), круїзний лайнер (Cruise Ship) або паром (Ferry Ship). 

Далі вкажіть назву авіакомпанії, номер рейсу, дату і аеропорт прибуття (вибираєте із запропонованих). Якщо рейс приватний (private flight) або якщо переліт зі стикуванням (connection flight), відзначте це у відповідній рядку.

   

Для в’їзду необхідно пред’явити один з наступних документів. Відзначте, який документ ви надасте при в’їзді до Греції:

 
  • Сomplete Vaccination – Довідка (сертифікат) про вакцинацію. З моменту отримання другої дози вакцини повинно пройти не менше 14-ти днів.
  • Negative PCR test – Довідка з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до прибуття в Грецію, в сертифікованій лабораторії.
  • Recovery from COVID – Довідка про захворювання COVID-19, перенесеному протягом 9 місяців до вильоту після перенесеної коронавирусной хвороби. Нагадуємо, документ повинен бути на англійській мові, в роздрукованому або електронному вигляді. Перевірте, щоб ім’я та прізвище, а також номер закордонного паспорта були вказані коректно.
 

Заповніть персональну інформацію

 

Вкажіть постійну адресу проживання 

Вкажіть дані готелю в Греції згідно бронювання

Вкажіть дані людини, з якою можна зв’язатися в разі виникнення форс-мажорної ситуації

В останньому пункті до збереження анкети можна додати дані про туристів, які летять з тим, на кого заповнюється анкета. Всі хто вказаний в ваучері з даним туристом (кнопка ADD FAMILY MEMBER). Якщо турист подорожує самостійно, натискається кнопка Continue

 

QR код буде відправлений на зазначений в анкеті мейл опівночі в день вильоту.